Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Krowodrza, Łobzów, Wrocławska

2 pokoje
49.00 m²
18 530,61 zł/m2
4 piętro
POD-MS-37933
Oblicz ratę kredytu Powiadom o spadku ceny

908 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty POD-MS-37933
Powierzchnia 49,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 3,00 m²
Liczba pokoi 2
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana cegła
Opłaty w czynszu administracja, CO, fundusz remontowy, sprzątanie, woda ciepła, woda zimna, wywóz śmieci
Piętro 4
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu do wprowadzenia
Mies. czynsz admin. 1 000 PLN
Okna PCV
Instalacje niewymienione
Balkon jest
Rok budowy 1997
Woda ciepła - sieć
Ogrzewanie inne
Usytuowanie dwustronne
Drzwi antywłamaniowe tak
piwnica tak, 5,00 m²
Pomieszczenia
Powierzchnia pokoi 18, 12 m2
Podłogi pokoi panele podłogowe
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Powierzchnia kuchni 15 m2
Podłoga kuchni terakota
Typ łazienki razem z wc
Powierzchnia łazienki [m2] 4 m2
Glazura łazienki glazura
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki prysznic
Marcin Szuba

Marcin Szuba

Doradca Klienta, Dział Wsparcia Sprzedaży

Napisz wiadomość 66 Ofert

Opis nieruchomości

Polecamy ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego na krakowskiej Krowodrzy przy ul. Wrocławskiej 

Bardzo dobra oferta zarówno jako mieszkanie dla siebie jak i oferta na wynajem.

Mieszkanie:

- dwa osobne pokoje, bardzo duża osobna kuchnia z oknem, łazienka z toaletą oraz korytarz
- stan do zamieszkania - nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych
- balkon o powierzchni 3m2
- ogrzewanie i ciepła woda z własnej kotłowni dla budynku
- przynależna piwnica 5,5m2
- dwustronna ekspozycja północ-południe

Budynek i okolica: