Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Nowa Huta, Mistrzejowice, os. Oświecenia

2 pokoje
53.00 m²
12 452,83 zł/m2
10 piętro
POD-MS-37959
Oblicz ratę kredytu Powiadom o spadku ceny

660 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty POD-MS-37959
Powierzchnia 53,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 3,30 m²
Liczba pokoi 2
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana płyta po termomodernizacji
Opłaty w czynszu administracja, CO, fundusz remontowy, sprzątanie, Winda, woda ciepła, woda zimna, wywóz śmieci
Piętro 10
Liczba pięter w budynku 11
Stan lokalu do wprowadzenia
Mies. czynsz admin. 700 PLN
Okna PCV
Instalacje niewymienione
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1990
Woda ciepła - miejska
Ogrzewanie miejskie
Winda tak
Usytuowanie jednostronne
piwnica tak, 4,00 m²
Pomieszczenia
Powierzchnia pokoi 20, 12 m2
Podłogi pokoi panele podłogowe
Typ kuchni oddzielna
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Powierzchnia kuchni 9 m2
Podłoga kuchni terakota
Typ łazienki razem z wc
Powierzchnia łazienki [m2] 3,3 m2
Glazura łazienki glazura
Podłoga łazienki terakota
Filip Wawrzynek

Filip Wawrzynek

Dział Wsparcia Sprzedaży

Napisz wiadomość 65 Ofert

Opis nieruchomości

Polecamy ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego w osiedlu Oświecenia ( Mistrzejowice).

Mieszkanie:

- dwa osobne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z toaletą oraz przedpokój
- do zamieszkania ewentualnie modernizacji pod swoje potrzeby
- jasne i widokowe
- balkon (3,3m2)
- piwnica (4m2)
- ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej

Budynek i okolica:

- budynek z lat 90-tych odnawiany i remontowany na bieżąco
- z windą
- okolica z pełną infrastrukturą
- szybki dostęp do komunikacji miejskiej