Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Krowodrza, Bronowice, Stańczyka

2 pokoje
34.00 m²
18 588,24 zł/m2
4 piętro
POD-MS-37955
Oblicz ratę kredytu Powiadom o spadku ceny

632 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Oferta specjalna

Szczegóły oferty

Symbol oferty POD-MS-37955
Powierzchnia 34,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 10,00 m²
Liczba pokoi 2
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana mieszana
Opłaty w czynszu administracja, CO, fundusz remontowy, sprzątanie, Winda, woda ciepła, woda zimna, wywóz śmieci
Piętro 4
Liczba pięter w budynku 8
Garaż miejsce garażowe
Stan lokalu do wprowadzenia
Mies. czynsz admin. 500 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2009
Woda ciepła - miejska
Ogrzewanie C.O. miejskie
Winda tak
Usytuowanie jednostronne
Drzwi antywłamaniowe tak
Pomieszczenia
Powierzchnia pokoi 16, 7 m2
Podłogi pokoi panele podłogowe
Typ kuchni umeblowana i wyposażona
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Typ łazienki razem z wc
Powierzchnia łazienki [m2] 5,45 m2
Glazura łazienki glazura
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki wanna
Filip Wawrzynek

Filip Wawrzynek

Dział Wsparcia Sprzedaży

Napisz wiadomość 65 Ofert

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w okolicy Bronowic przy ul. Stańczyka

Mieszkanie:

- salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą oraz korytarz
- stan do zamieszkania
- balkon przez całą szerokość mieszkania
- okna na stronę południową
- ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej
- miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 75000 zł

Budynek i okolica:

- budynek z 2009 roku, monitoring, ochrona 
- parking dla mieszkańców