Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Podgórze, Kliny, Borkowska

2 pokoje
40.00 m²
15 000,00 zł/m2
parter
POD-MS-37958
Oblicz ratę kredytu Powiadom o spadku ceny

600 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Oferta specjalna

Szczegóły oferty

Symbol oferty POD-MS-37958
Powierzchnia 40,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 3,00 m²
Liczba pokoi 2
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana mieszana
Opłaty w czynszu administracja, CO, fundusz remontowy, sprzątanie, woda zimna, wywóz śmieci
Piętro parter
Liczba pięter w budynku 3
Garaż miejsce parkingowe
Stan lokalu bardzo dobry
Mies. czynsz admin. 900 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon jest
Rok budowy 2007
Plac zabaw tak
Gaz brak
Woda ciepła - sieć
Ogrzewanie c.o.
Usytuowanie dwustronne
piwnica tak, 10,00 m²
Pomieszczenia
Powierzchnia pokoi 18, 7 m2
Podłogi pokoi panele podłogowe
Typ kuchni otwarta na pokój
Rodzaj kuchni aneks kuchenny
Podłoga kuchni gres
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki [m2] 5 m2
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki wanna
Marcin Szuba

Marcin Szuba

Doradca Klienta, Dział Wsparcia Sprzedaży

Napisz wiadomość 68 Ofert

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na Klinach (ul. Borkowska).

Mieszkanie:

- salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą, korytarz
- balkon (3 m2)
- okna na dwie strony świata
- stan bardzo dobry, do zamieszkania
- możliwość dokupienia miejsca postojowego na zewnątrz w cenie 36000 zł
- komórka lokatorska (10 m2) w cenie

Budynek i okolica:

- 3 piętrowy zadbany blok z 2007 roku
- położony w spokojnej okolicy
- kompletna infrastruktura na osiedlu (sklepy spożywcze, punkty medyczne, gastronomiczne)