Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Nowa Huta, Wzgórza Krzesławickie, os. Na Stoku

2 pokoje
41.00 m²
13 146,34 zł/m2
2 piętro
POD-MS-37994
Oblicz ratę kredytu Powiadom o spadku ceny

539 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty POD-MS-37994
Powierzchnia 41,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 3,00 m²
Liczba pokoi 2
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana cegła
Opłaty w czynszu administracja, CO, fundusz remontowy, sprzątanie, woda ciepła, woda zimna, wywóz śmieci
Piętro 2
Liczba pięter w budynku 3
Stan lokalu do generalnego remontu
Mies. czynsz admin. 570 PLN
Okna PCV
Instalacje niewymienione
Balkon jest
Rok budowy 1963
Plac zabaw tak
Woda ciepła - miejska
Ogrzewanie C.O. miejskie
Usytuowanie dwustronne
piwnica tak, 3,00 m²
Pomieszczenia
Powierzchnia pokoi 17, 10 m2
Podłogi pokoi PCV
Typ kuchni oddzielna
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Powierzchnia kuchni 6 m2
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki [m2] 3 m2
Wyposażenie łazienki wanna
Filip Wawrzynek

Filip Wawrzynek

Dział Wsparcia Sprzedaży

Napisz wiadomość 62 Ofert

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w os. Na Stoku.

Mieszkanie:

- salon, sypialnia, osobna jasna kuchnia, łazienka z toaletą, przedpokój
- balkon (3m2)
- stan do remontu
- na dwie strony świata
- ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej

Budynek i okolica:

- budynek z 1963 roku po termomodernizacji
- pełna infrastruktura handlowo- usługowa