Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Podgórze, Ruczaj, Kobierzyńska

3 pokoje
65.00 m²
20 400,00 zł/m2
1 piętro
POD-MS-37923
Oblicz ratę kredytu Powiadom o spadku ceny

1 326 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty POD-MS-37923
Powierzchnia 65,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 4,40 m²
Liczba pokoi 3
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana mieszana
Opłaty w czynszu administracja, CO, fundusz remontowy, sprzątanie, Winda, woda ciepła, woda zimna, wywóz śmieci
Piętro 1
Liczba pięter w budynku 6
Stan lokalu bardzo dobry
Mies. czynsz admin. 520 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon jest
Rok budowy 2022
Woda ciepła - miejska
Ogrzewanie miejskie
Winda tak
Drzwi antywłamaniowe tak
Pomieszczenia
Powierzchnia pokoi 27, 13, 12 m2
Podłogi pokoi panele podłogowe
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Typ łazienki razem z wc
Powierzchnia łazienki [m2] 4,61 m2
Glazura łazienki glazura
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki wanna
Filip Wawrzynek

Filip Wawrzynek

Dział Wsparcia Sprzedaży

Napisz wiadomość 71 Ofert

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego zlokalizowanego na Ruczaju- ul. Kobierzyńska

Mieszkanie:

- dwa oddzielne pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienka z toaletą oraz korytarz
- balkon (4,40 m2)
- stan bardzo dobry - do zamieszkania
- ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej
- miejsce postojowe w garażu podziemnym do wynajęcia 350zł/ miesięcznie

Budynek i okolica:

- 6 piętrowy zadbany blok z 2022 roku
- położony blisko przystanków autobusowych i tramwajowych
- kompletna infrastruktura na osiedlu (sklepy spożywcze, punkty medyczne, gastronomiczne)