Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Podgórze, Złocień, Henryka i Karola Czeczów

4 pokoje
92.00 m²
11 956,52 zł/m2
1 piętro
POD-MS-37930
Oblicz ratę kredytu Powiadom o spadku ceny

1 100 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty POD-MS-37930
Powierzchnia 92,00 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 74,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 4,00 m²
Liczba pokoi 4
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana mieszana
Opłaty w czynszu administracja, CO, fundusz remontowy, sprzątanie, woda ciepła, woda zimna, wywóz śmieci
Piętro 1
Liczba pięter w budynku 2
Stan lokalu bardzo dobry
Mies. czynsz admin. 950 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon jest
Rok budowy 2023
Woda ciepła - miejska
Ogrzewanie C.O. miejskie
Usytuowanie dwustronne
Drzwi antywłamaniowe tak
piwnica tak, 4,00 m²
Pomieszczenia
Powierzchnia pokoi 24,12,11,12 m2
Podłogi pokoi panele podłogowe
Typ kuchni umeblowana i wyposażona
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Podłoga kuchni terakota
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 2
Powierzchnia łazienki [m2] 7 m2
Glazura łazienki glazura
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki prysznic, wanna
Filip Wawrzynek

Filip Wawrzynek

Dział Wsparcia Sprzedaży

Napisz wiadomość 71 Ofert

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania czteropokojowego na krakowskim osiedlu Złocień.

Mieszkanie:

- pierwszy poziom: salon z aneksem kuchennym, pokój, łazienka z toaletą, przedpokój
  drugi poziom: dwa pokoje, łazienka z toaletą oraz garderoba 
- stan bardzo dobry - do zamieszkania
- umeblowane i wyposażone
- balkon
- miejsce postojowe w garażu podziemnym wraz z  komórką lokatorską dodatkowo płatne 80000 zł