Opinie klientów

Polecam Biuro Nieruchomości „ Podgórze”, a w szczególności doradcę Zbigniewa Więsyk. Pełen profesjonalizm, duża wiedza i opanowanie. Mile zaskoczyła mnie szybkość transakcji.
Agata P.


Polecam. Długo szukałam sama mieszkania. Często nie byłam w stanie umówić się na oglądanie oferty, którą znalazłam w Internecie. Jak trafiłam do „ Podgórza”, umówili dla mnie większość ofert w przeciągu dwóch dni. Współpracują z innymi i to ułatwia sprawę.
Klaudia


Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Potrzebna była duża liczba dokumentów i ogrom formalności do załatwienia, a wszystko przebiegło sprawnie. Dział prawny „daje radę”.
Waldek


Polecam. Sprzedali moje mieszkanie w tydzień.
Wojciech

 


Profesjonalizm w każdym calu. Umiejętność dostosowania się do każdego klienta. Znają i rozumieją ich potrzeby. Oferują rzetelne i fachowe doradztwo.
Michal Brzegowy


Bardzo profesjonalna obsługa i indywidualne podejście do Klienta. Zgłosiliśmy się z mężem, żeby obejrzeć jedno mieszkanie, a zaproponowano nam kilka innych, chociaż mieliśmy wysokie wymagania :) Ostatecznie wybraliśmy to mieszkanie, które w pierwszym momencie odrzuciliśmy, ale na szczęście daliśmy się namówić na jego obejrzenie. Ogromne zaangażowania ze strony Biura w poszukiwania, prezentacje i przygotowanie wszystkich umów, dokumentów, pomogli w procesie kredytowym, rozwiewali wszystkie nasze wątpliwości! Jesteśmy ogromnie wdzięczni bo dzięki Nim realizowaliśmy nasze marzenie! Dziękujemy :)
Diana Banaśkiewicz


Bardzo profesjonalna obsługa. Z czystym sumieniem polecam , indywidualne podejście do klienta szybkie i sprawne załatwienie formalności lepiej trafić nie mogłam .
Beata Wyks


Pomimo że nie kupiłem mieszkania od tego pośrednika jako jeden z niewielu wykazywał się aktywnością w poszukiwaniu. Miał ciekawe oferty
Piotr Łesyk


Absolutnie polecam całym sercem tę agencję nieruchomości! Nie wierzyłam, że można znaleźć tak szybko to jedno jedyne wymarzone mieszkanie i że można z taką łatwością przebrnąć przez wszystkie formalności -- a było ich trochę -- bo był to rynek wtórny :) Ogromnie polecam!
Agata Wieczorowska


Sprzedaż mieszkania przebiegła szybko. Jesteśmy z mężem zadowoleni .
Tomasz Kaźmierczyk


Jestem bardzo zadowolona ze trafiłam właśnie do tego biura ponieważ szybko udało mi się sprzedać mieszkanie i wszystko według ustaleń. Pełen profesjonalizm.
Malgosia Prokop