Oferta specjalna dla właścicieli mieszkań

Masz dość ciągle dzwoniących telefonów? Setki pytań dziennie o ekspozycję okien i wielkość balkonu? Nie czujesz się komfortowo podczas negocjacji ceny? Przygotowanie oferty zajmuje Twój czas i angażuje Twoje pieniądze?

Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś tak, ta forma współpracy jest właśnie dla Ciebie.

Odbierasz telefony tylko z naszego biura. Nad sprzedażą mieszkania pracuje 10 osobowy zespół. To my odpowiadamy na wszelkie pytania. Doświadczony doradca, negocjuje w Twoim imieniu warunki transakcji, dbając o Twój interes.

Możesz powierzyć nam klucze i nie przejmować się kwestią umawianych spotkań.

Otrzymasz od nas wycenę nieruchomości, co pozwoli opłacalnie ją sprzedać.

Zyskujesz pewność i bezpieczeństwo transakcji. Powierzając nam sprzedaż na wyłączność angażujesz się w sam proces w minimalny sposób.

Przygotujemy dla Ciebie profesjonalną ofertę. Odpowiednie zdjęcia nieruchomości są kluczem do sukcesu. Wiemy jak je zrobić i przygotujemy je dla Ciebie.

Zajmiemy się formalnościami abyś nie tracił cennego czasu.

Nasze biuro współpracuje z innymi Pośrednikami, co zwiększa liczbę klientów, do których trafia Twoja oferta. Zyskujesz na starcie, ponieważ oferta trafia do szerokiego grona klientów.

Oferta sprzedaży Twojego mieszkania promowana jest dodatkowo na płatnych portalach.

Statystyka jest nieubłagana. Proces sprzedaży może trwać nawet 6 miesięcy. Z nami skrócisz ten czas o połowę. Wiemy jak trafić do właściwych klientów. Przemawia za nami ponad 12 lat doświadczenia w branży.

Jeśli nadal nie jesteś przekonany, możesz sprawdzić naszą ofertę bez ryzyka. Umowa na wyłączność z naszym biurem daje Ci swobodę sprzedaży mieszkania prywatnie. W takiej sytuacji, my zrzekamy się wynagrodzenia.

Sprawdź nas. Zadzwoń (+48) 509 016 286 i poznaj szczegóły oferty.

Aktualności

Cieszymy się, że możemy przedstawić Państwu nowe rozwiązanie ...

Zgłoś mieszkanie

Wycena nieruchomości

Napisz do nas